ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albanian _boy
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 18
Registration date : 29/07/2007

MesazhTitulli: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?   Wed Aug 01, 2007 11:26 pm

Jepni mendimin tuaj?Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?   Sat Feb 21, 2009 9:45 pm

KJO TEMĖ NUK DO DUHEJ TĖ HAPET TE LETĖRSIA;MENDOJ SE DUHET TĖ BARTET TE DASHURIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?   Tue Mar 10, 2009 9:00 pm

Nje dashuri lind nga nje shkendije jeton nga dashuria per tjetrin dhe vdes nga xhelozia.

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nga se lind,Jeton dhe vdes Dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: