ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 

Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 370
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Sun May 25, 2008 5:55 pm

Si mendoni ju a meritonte me shume Olta Boka ne Eurosong. A nuk mendoni se ajo duhet te merrte me shume pike ne finale.

Edituar pėr herė tė fundit nga WENDI nė Sat Jun 07, 2008 7:44 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Po ajo meritonte me shume   Sun May 25, 2008 6:12 pm

Mendoj se vendet votojne fqinjet e tyre dhe jo kengen me te bukur. Ajo pati nje ze te shkelqyer dhe nje performance te bukur duhet te merrte me shume .
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Sun May 25, 2008 11:50 pm

Shkuarja e saj nė Beograd ishte vėshtėrsia e saj e parė,e dyta fqinjėt miq tė sllavėve nuk japnin pikė sipas vlerės,por sipas miqėsisė sllave,nė fillim nuhatej leht se dikush nga sllavet do tė fitonte.Olta ishte shume e sukseshme,ajo meritonte me shume,megjithatė ajo na bėri nderė.
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 116

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Sat May 31, 2008 1:08 pm

ajo sigurisht qe meritonte shume me shum. pOr eurovisioni eshte bere me shume nje spektakel politik sesa muzikor dhe kjo eshte per te adrdhur keq
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Sat May 31, 2008 6:18 pm

ajo meritonte,por keshtu ndodhė nė juritė.Ajo na nderoi dhe ishte e sukseshme,tani per ne me e njohur,me e dashur,me premtuese.
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 63
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Sat May 31, 2008 10:58 pm

Pershendetje; un i kam percjell disa reagime te eurovizionit dhe skamemnduar se ajo do te jet aq lart,edhe pse asaj i priu me duket edhe pak fati per ne finale apo e mertoj?

Me duekt se spektakli eurovizioni mertion nje keng deversale se keng populloe apo folklor,ta marresh parasysh Helenen greke edhe pse i kemi armiq nuk duhet ti urrejm sepse nga urrejtja nuk mundesh me mesu por nga gabimet e permirsuara.
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 116

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Tue Jun 03, 2008 8:37 pm

jam dakort me ty arbin por aty vleresohet kenga dhe une mendoj se ajo e shqiperise ishte e mrekullueshme ose na eshte dukur neve ngaqe perfaqson shqiperine por une kur e kam degjuar jam emocionuar shume
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 63
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Tue Jun 03, 2008 10:45 pm

Anisa shkruajti:
jam dakort me ty arbin por aty vleresohet kenga dhe une mendoj se ajo e shqiperise ishte e mrekullueshme ose na eshte dukur neve ngaqe perfaqson shqiperine por une kur e kam degjuar jam emocionuar shume

Te pershendes Anis* edhe mua me esht dukur ajo vajza e bukur dhe sharmante por kenga ngjantesi balad nusrije,ketu duhet te ndahen shapi dhe shiqeri smirem me muzik shum por kenget te cilat kendohen ne eurovizion,duhet te jen keng univerzala,te ken tekst dmth? dhe te ken nje muzik te leht dhe melodike,klasike origjoinale me orkestrim? sa per kengetaret mendoj se duhet te jen te qeshur te gezuar,kinse ndihen te lumtur dhe skan ardh te kendojn per te fituar,por per te prezantuar diqka te bukur origjinale nga shteti i tyre si perkrahje ,per drejtsin,barabarsin,diverzitetet ,dhe kulturen moderne e jo kulturen e Odav,se ketu esht Eurovizion e jo ne dars kendo em te kojshis.
memaliaj
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 16
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Sat Jun 07, 2008 1:52 pm

o wendi po e ka mbiemrin Boka jo Noka.
duket qe qeka serioze tema hahahaaaaaa
meritonte si nuk meritonte
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re

Numri i postimeve : 370
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Sat Jun 07, 2008 7:43 pm

Kerkoj falje per gabimin ne drejtshkrim ishte nje lapsus

Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??   Today at 8:44 am

Mendoni se Olta Boka meritonte me shume??
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Krasniqi:Njerzit me dy Fytyra vdesin gjithmon te Pafytyr...!!!!
» Me shume se 3/4 e vajzave tunizine jane "virgjiresha te asistuara nga mjeksia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: