ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cju pelqen te shikoni ne portal???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Thu May 22, 2008 8:21 pm

Cju pelqen te shikoni ne portal. Kush eshte tema qe ju pelqen te shikoni ne portalin e forumit:?: Question Question Question Question. Tema aktuale eshte VIP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Fri May 23, 2008 2:30 am

as gje me teper,

por po flas ne pergjithsi qe duhet te angazhohemi pak me shum te gjith , dhe ta kemi sado pak obligim ndaj keti forumi se shum rradh po behemi 2-3 veta njeheresh ketu dhe as mir nuk po njihemi,,,FLM ARTANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Fri May 23, 2008 6:40 pm

po prezentimi i Vip-ave tė ndryshėm nė portal,lere qė tė njeh me aktivitetet e ndryshme aktuale tė tyre,por edhe i jep pamje tė lakmueshme portalit.Kjo mua mė pėlqen shumė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Sat May 24, 2008 11:04 am

edhe une them po ashtu njejt si vlla Cakolli se me te vertet esht kenaqesi se njihemi me mir

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Sat May 24, 2008 3:08 pm

po edhe une jam i mendimit me keta te dy larte meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Sat May 24, 2008 5:17 pm

portali i forumit "NDRYSHE",mė pėlqen shumė duket mė i veqantė se portalet e forumeve tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Sun May 25, 2008 5:37 pm

Ju falenderoj per mendimet tuaja dhe nese nerroni mendim mos harroni ta shkruani ate ketu

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Prezentimi i Antarve .   Tue May 27, 2008 10:46 pm

Pershendetje te gjithve un kisha nje mendim ndoshta pak me te drejt per drejt qe te hapet nje nen forum Prezantimi i antarve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Wed May 28, 2008 1:49 am

ARBIN mir se erdhe ne mesin tone te pershendes dhe te uroj tia kalosh sa me mir ,,,po arbin edhe une jam i mendimit me ty dhe besoj se kerkesen tende do ta shofin edhe stafi i forumit dhe normal qe duhet te vendoset
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Mon Aug 11, 2008 8:14 pm

ne portal sot nuk po me pelqen asgje ,, deri dje portali ishte shum i bukur por sot e paskeni ber per ibret
ju lutem ēojeni aty ku ishte se ka qen i shkelqyr flm ARTANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Tue Aug 12, 2008 4:53 pm

tani me duket mė i ndėrtuar nė fizionomi mė bukur se mė parė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Tue Aug 12, 2008 6:21 pm

PO KU E KA BUKURIN TASH O SHABANA
mos i ban te keqes mashadha ata ta lene si te dojn por ky eshte mendimi ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Sat Sep 27, 2008 3:31 am

portalli eshte shume i bukur por i mungon shum vebmastera njesh i forumit wendi ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Mon Sep 29, 2008 4:14 pm

Shume i mire me duket .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Mon Sep 29, 2008 11:00 pm

Mire por nuk don te thote se s'ka vend per permiresime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Tue Oct 07, 2008 2:32 pm

ne pikpamje té pergjithshme mir bile shum mir
por ka ardhur duke u ftohur nga pak, se vizitat e juaja sikur jané rradhuar jo pak ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Wed Oct 08, 2008 2:02 pm

portali eshte shume i shkelqyar ne pergjethsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Sun Oct 12, 2008 1:38 am

i' miR por ..... ((kush))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   Sun Oct 12, 2008 10:43 pm

kUSH!Portali pshPema,miss universi,Lada,disa shkrime karakteristike,disa avatare,mendoj portali ne pergjethsi duket i shkelqyar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cju pelqen te shikoni ne portal???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cju pelqen te shikoni ne portal???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Jepni mendimin tuaj-
Kėrce tek: