ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 URA MĖ E GJATĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: URA MĖ E GJATĖ   Sun Aug 19, 2007 4:42 pm

Ura me e gjate gjindet ne portin e Sidneit ne Australi,kjo ure ka 8 shirita,48 metrae gjere
dhe 503 metra e gjate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
URA MĖ E GJATĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Fejza:DITA MĖ ĖSHTĖ PAK NATA SHUM E GJATĖ...
» Zbulohet pjesė e arkivit tė Bajram Currit gjatė emigracionit nė Vienė nė periudhėn 1918-1919
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: