ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ju lutem mos hapni tema qe ekzistojne!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Ju lutem mos hapni tema qe ekzistojne!!!   Wed May 21, 2008 4:26 pm

Ju lutem mos hapni tema qe ekzistojne ose ne kategorine e gabuar. Duke i hapun ne vendin e duhur temat do te ndihmoni mjaft stafin e forumit

Ju faleminderit(nga WENDI)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Ju lutem mos hapni tema qe ekzistojne!!!   Wed May 21, 2008 4:35 pm

edhe une jam e mendimit me ty motrushe Wendi se shum nuk po shikojn temat qe jan ne home por qelin ndoshta te njejtat,
me mirekuptim per te gjith nga motrushja juaj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ju lutem mos hapni tema qe ekzistojne!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Histori dhe Teologji-
Kėrce tek: