ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A genjeni ndonjeher

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: A genjeni ndonjeher   Wed May 21, 2008 3:05 am

si e vlersoni nje genjeshtar dhe kur nje genjeshtari i jepni te drejt
a duhet te genjejm dhe pse??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Tue May 27, 2008 5:10 pm

Faktikisht pėrgjegjėja ėshtė se nuk duhet tė gėnjejmė.Tani ne ndoshta ndonjėherė gėnjejmė sepse nuk gjejmė as njė shteg tjetėr,por nėse shpeshtojmė gėnjeshtrat humbim besueshmėrinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sat May 31, 2008 1:12 pm

Per te genjyer nuk duhet te genjejme por genjeshtra eshte pjese e jetes se perdithsme dhe ndonjehere te genjejme eshte e domosdoshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sat May 31, 2008 2:02 pm

po jam me ty se edhe genjeshtra hyn ne pun nganjeher bile blies eshte e domosdoshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sat May 31, 2008 5:44 pm

hahaha,pavaresisht se mundohemi te mos genjejmė,prap nganjėherė shpėtojnė,jemi tė pa pėrsosur patjeter ndonjehere genjejmė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Thu Jun 05, 2008 9:20 pm

po si jo ore pa genjeshtra nuk shkon jeta megjithese nuk duhet te genjejme shume dhe vetem kur eshte e nevojshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sun Jun 08, 2008 8:32 pm

Un sdi me genjy,ndoshta esht mosdije ajo qe e flas apo e pershkruaj?por te genjej sme duket diqka shoqerore per te ardhmen!?
por diqka me vjen keq qe shpesh her me ka ndodh qe disa nejrz genjejn?para syve dhe as qe merziten per ket pun mua me vjen inat! ... por qak te besh disa nejrz e kan genjeshtren hobi edhe pse genjeshtra dhe tradhtija dallojn nde disa raste dhe jan faqe te zeza te njerzve,mjer ata qe ikan,dhe qka esht me e keqja disa edhe i perkrahin e sidomos disa qifte kur genjej burri gruja thot po ashtu ka qen ashtu esht,dhe t eban pishman ajan keta mir apo vertet egziston diqka tjeret ketu qe burri apo gruja nuk guxon ta pranoj ndryshe!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Mon Jun 09, 2008 11:16 pm

mos thuaj sdi , ti thuaj nuk genjej ; se edhe nje femi 5 vjeēar di te genjej por ty bravo te qofte qe nuk e pelqen genjeshtren dhe nuk genjen se jan te rrall njerzit qe nuk genjejn dikush pak e'dikush shume genjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Mon Jun 09, 2008 11:31 pm

ndonjehere padashje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Thu Jun 12, 2008 1:39 am

per disa sot genjeshtra eshte mjet jetese dhe sidomos per politikanet ,,,,,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Thu Jun 12, 2008 12:37 pm

edhe nese ndodhė ndonjėherė padashje,e dijmė seėshtė gabim tė gėnjejmė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sat Jun 14, 2008 10:56 pm

gnjeshtra nuk vdes kurre
ajo ka lindur para njerzimit dhe vdes pas tij
genjeshtra sot eshte e pranushme kudo ne bote ,

genjeshtra denohet por nuk shkatrrohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sun Jun 15, 2008 1:24 pm

genjeshtra eshte bonjake,nuk ka nene as baba!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sun Jun 15, 2008 4:11 pm

me raste pa teprim aman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Mon Jun 16, 2008 12:07 am

JO nuk genjejm kurr Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Mon Jun 16, 2008 5:18 pm

po nganjehere,jo shpesh,haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Thu Nov 13, 2008 4:16 pm

taniiiiiiiii kur duhet edhe genjejme nga halli jo kot eeeeee

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Mon Nov 17, 2008 8:50 pm

nganjehere nuk mund te i ikim edhe po deshem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sherxhij@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 324
Registration date : 28/07/2008

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Wed Nov 19, 2008 3:48 pm

po edhe nganjehere, 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   Sat Dec 06, 2008 10:27 pm

ne raste kritike alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A genjeni ndonjeher   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A genjeni ndonjeher
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Sondazh-
Kėrce tek: