ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 preferenca , me apo pa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: preferenca , me apo pa   Sat May 17, 2008 1:24 am

si preferoni te jetoni me prinder apo pa prinder
jepni mendimet tuaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Sat May 17, 2008 8:21 pm

Eh me prindėr ėshtė mirė,por kalon njė kohė fėmijėt rriten,krijojnė dhe zgjėrojnė familje,dhe ndahen nga prinderit,mendoj ata qė kanė fatin tė jetojnė me prinder e kanė mė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Sat May 17, 2008 8:37 pm

ne kete moshe qe jam nuk dua te jetoj me prinder megjithese aktualisht jetoj sepse me pelqen liria por kjo sdo te thote qe une nuk i dua prinderit e mi i kam si shpirt qe te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Sat May 17, 2008 8:42 pm

nė asnjė mėnyrė,ne prindėrit i duam tė gjithė,po kohėt na imponojnė
tė jetojmė dikur ndarazi nga prindėrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Fri Jun 06, 2008 12:54 pm

kjo eshte si te pyetesh :a preferon me shume te jetosh pa dashuri apo me dashuri pasi qe prinderit jane ata qe na duan me se shumti ne jete dhe pa marr parasysh badallalleqeve tona ne jemi te falur gjdoher nga ata,jeta na e imponon te jetojm ndaras nga ata mirepo une per monetin jetoj me ta dhe jam shume e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Sun Oct 05, 2008 9:27 pm

po deshira dhe dashuria per prindrit nuk duhet té humbasi kurr por sot jeta me ta nuk eshte edhe shum e'leht se mentaliteti dhe menyra e jetese se'si duan ata dhe si duam ne e'ben te pamundur jetesen me prinder ,, pra eshte veshtir me mir ēdokush té béj jeten e''tij personale !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Wed Oct 08, 2008 11:52 pm

Me, sepse jane shume perparesi ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Sun Oct 12, 2008 1:31 am

Qefliu pyetja eshte nga deshira, e jo nga interesi se normal ,interesi eshte para deshires ...??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Fri Oct 17, 2008 9:14 pm

picen me apo pa piper sme vjen ne mendje gje tjeter

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Sat Oct 18, 2008 2:23 pm

Pa piper...


Pushimet ne det apo ne bjeshke (gjate veres)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   Thu Oct 30, 2008 1:06 am

o kampet e' pushimit i kam debules mor me gjith qef nuk do e' shikoja detin me sy fare po te me jepej mundesia te bej te pakten njé muaj né njé kamp pushimi veror
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: preferenca , me apo pa   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
preferenca , me apo pa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: