ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria e vertete dhe miqesia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Dashuria e vertete dhe miqesia   Wed May 14, 2008 6:42 pm

A ngatarrojne njerezit dashurine me miqesine ?? Sipas jush pse ndodh kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Dashuria e vertete dhe miqesia   Sat May 17, 2008 2:14 pm

po e ngatrojn , kjo ndoll se dashuria dhe miqesia jan te ngjashme
me njera tjetren , se ne qofte une kam nje shoqe dhe me te vertet e' dua vetem si shoqe , dhe kalojm ne nje shoqeri te ngusht , ajo nuk munde te jet e'dashura ime kurr , sepse shoqeria nuk e lejon dhe nuk munde te ndoll kurr,,
pra ketu ngatrrojn njerzit ,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e vertete dhe miqesia   Mon May 19, 2008 4:02 pm

mendoj se jane te ngashme dhe mund te ngatarrohen eshte e veshtire qe ndonjehere te besh dallimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Dashuria e vertete dhe miqesia   Tue May 20, 2008 1:56 pm

Anisa me te vertet ti dukesh nje shoqe shum e mir dhe e sinqert
lum si ai qe te ka shoqe ty ,, respekte nga Artani,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meri
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 01/10/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e vertete dhe miqesia   Thu Oct 01, 2009 3:35 pm

Miqesia dhe dashuria jane dege te se njejtes peme, ato shkrihen me njera tjetren dhe i falin trungut jetegjatesine e deshiruar..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria e vertete dhe miqesia   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria e vertete dhe miqesia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: