ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pyetje per te gjithe antaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Pyetje per te gjithe antaret   Mon May 12, 2008 4:45 pm

A mendoni se do te pozonit ndonjehere NUDO dhe nese jo perse?????Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Tue May 13, 2008 2:34 pm

nuk eshte normale
mendimi ime n
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zarko
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 1
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Wed May 21, 2008 2:40 pm

me ty ja vlen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Wed May 21, 2008 4:02 pm

se mora vesh kete zarko ji me i qarte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Sun May 25, 2008 3:04 am

po ēa do marresh vesh mo se ai 1 mesazh shkruajti dhe iku
pupupu si jan keta vijn dhe rrin 2 min dhe ikun po ku shkuan more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Sun May 25, 2008 6:18 pm

ke te drejte artan nuk e marr vesh presin ndonje gje me te mire kushedi megjithese jam e bindur se me te mire se ky forum nukk gjejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Thu Aug 28, 2008 8:18 pm

si do e vlersonin shoket apo shoqet ne qofte se njeri nga ne do pozonte nudo ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Qejfliu
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Thu Aug 28, 2008 9:29 pm

Normal si edhe me pare, eshte e drejte e secilit te sillet ashtu si te doje me kusht qe te mos i pengoj te tjeret. Pozimi nudo tashme nuk eshte dicka e pa pare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ali_demsi_2010
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 29
Registration date : 05/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Wed Jan 06, 2010 11:30 am

the_girl shkruajti:
A mendoni se do te pozonit ndonjehere NUDO dhe nese jo perse?????Embarassed
aaaaaa no coment se jemi te turpshem nkshu lloj rastesh hahahahahaha :PPP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anduen@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 6
Age : 29
Registration date : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Thu Feb 04, 2010 4:37 pm

Hmmmm nuk do pozoja NUDO per vete ansjeher,s'kam asgje kunder atyre qe pozojn por vet se kisha ber nje gje te till.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jazishta
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 14/02/2010

MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   Wed Feb 24, 2010 1:49 pm

As une spo pozoja nudo ku ta di sidomos ne forume a thua me kan me lu naj film a se pas arsye te madhe jo,sme pengon qe diskuh pozon nudo po nganjeher tek shumica paragjykohet ne menyera te ndrsyhme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe antaret   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pyetje per te gjithe antaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Te njihemi me njeri-tjetrin-
Kėrce tek: