ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?   Sat May 10, 2008 2:28 pm

Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?///??me fal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?   Sat May 10, 2008 2:55 pm

cdo gje eshte e lidhur me dashurine edhe sherret bejne pjese ne te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?   Tue May 13, 2008 11:51 am

arsyeja esht kur ai nuk esht i sinqert dhe real

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?   Tue May 13, 2008 2:30 pm

jam i mendimit me kete lart meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashurin/en?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Diskutime per dashurine-
Kėrce tek: