ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 proverba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: proverba   Sun Aug 19, 2007 4:33 pm

-E keqja e ka gjethmone psehin afer
-Miqesia eshte me e vjeter se armiqesia
-Ai qerrin nen dardhe i ha kokrrat
-puna vjen me kembe te arta-
-Dija eshte drite,padituria eshte erresire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
proverba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Proverba te huaja dhe shqiptare-
Kėrce tek: