ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A e ndiqni politiken?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: A e ndiqni politiken?   Sat May 10, 2008 2:21 pm

A e ndiqni politiken?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   Mon May 12, 2008 12:39 pm

jo pak interes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   Mon May 12, 2008 4:32 pm

ne shqiperri politika eshte shume hipokrite perse duhet ta ndjek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   Wed May 14, 2008 1:18 pm

jo shum por nuk e'meriton ta shohesh hiē politiken ton te pa principte te pa vler e' te pa tyrp , pse ta ndjekesh ather
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   Wed May 14, 2008 1:50 pm

me i ndegju i ndegjoi se si shkon puna ama te perzihem se ky esht keshtu ai ashtu ne asnje menyr sepse te gjith po shikojn kah gjepi i vet e populli te rri ne varferi me djeg zemra kur shikoi ket gjendje tek ata qe nuk kan ata qe kan nuk ja din vleren Sad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WERBUNG
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   Fri Oct 23, 2009 8:09 pm

Aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anduen@
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 6
Age : 29
Registration date : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   Thu Feb 04, 2010 4:42 pm

Po e ndjek me intereson shum,,,,dhe lexoj shum per te dhe ate qfar ndodh pa mar parasysh Shqipri, Kosov, Maqedoni etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
zef
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 4
Age : 33
Registration date : 31/07/2011

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   Sun Jul 31, 2011 11:29 am

jo se ata ja fusin kot vec per vete mendojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e ndiqni politiken?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A e ndiqni politiken?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Sondazh-
Kėrce tek: