ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndahen Soni dhe Flori?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Ndahen Soni dhe Flori?   Sat May 10, 2008 1:53 pm


Dyshja e famshme e muzikės shqiptare, Soni Malaj dhe Flori Mumajesi, sipas thashethemeve tė fundit, thuhet se janė ndarė.Siē
ka pėrcjell Albaniac.com, burime tė afėrta me ēiftin kanė zbuluar se
ata kanė i thėnė lamtumirė njėri tjetrit, megjithėse lajmi ende nuk
ėshtė konfirmuar as nga Flori e as nga Soni.

Qė tė dy kanė pasur njė karrierė mjaft tė suksesshme viteve tė fundit,
me Sonin qė ka bėrė bum me njė varg hitesh, si dhe me Florin tė
koncentruar kryesisht nė produksion.

Nė edicionin e fundit tė festivalit tė famshėm “Kėnga Magjike”, ata u
paraqitėn me kėngėn e pėrbashkėt “Fluturimi 3470”, me tė cilin u
renditėn nė pozitėn e dytė, pas fitueses Aurela Gaēe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Ndahen Soni dhe Flori?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Flori Bruqi: Ikona e gazetarisė kosovare, Ramiz Kelmendi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: