ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ket apo at?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Fri May 16, 2008 7:00 pm

nė lumturi
punė apo pushim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Fri May 16, 2008 7:32 pm

pushimm

ta dalim apo mos te dalim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sat May 17, 2008 1:10 am

te dalim

te pimé nga nje kafe apo ikum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sat May 17, 2008 8:12 pm

e pijme
nebanesė,apo kafene?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sat May 17, 2008 8:33 pm

Kafene
me mire miqesi apo dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sat May 17, 2008 8:36 pm

hehe,kjo ėshtė e vėshtirė,pėr njerėzoren janė dyja tė mira
punė,apo pushime?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Tue May 20, 2008 1:49 pm

pushime

pune dhe pushime te dyja jan te mira ,

ne shqiperi apo ne Spanje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Tue May 20, 2008 9:34 pm

nė Shqipėri
nė restoran,apo bregdet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 21, 2008 1:00 am

BREGDET

ne nje vend magjik apo ne nje kamp pushimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 21, 2008 8:45 am

ne nje vend magjik
dashuri apo imagjinat?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 21, 2008 3:59 pm

dashuri
jete e qete apo me aventura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 21, 2008 4:22 pm

jet e qet
ju jeni te dashuruar po apo jo?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 22, 2008 3:12 pm

jo mos u keqkupto thjesht jena shoke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 22, 2008 8:18 pm

Nje liber apo nje film

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 22, 2008 9:23 pm

njė libėr
poezi,apo roman?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 22, 2008 11:59 pm

Roman

poezi apo nje pushim ne dubaj ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Fri May 23, 2008 6:43 pm

pushim(ku do tė mund tė shkruaj edhe poezi)
E ofroni pushimin,apo bėni shaka?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sat May 24, 2008 11:03 am

po esht ofruar(ne gusht)
po ju?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sat May 24, 2008 3:05 pm

edhe kete edhe ate te dyja do ishte me mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sat May 24, 2008 5:12 pm

njeren

bregdet,apo natyrė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sun May 25, 2008 2:56 am

natyr
ne ulqin apo ne shkoder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sun May 25, 2008 4:15 pm

Shkoder
vetem,apo me shoqeri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sun May 25, 2008 4:19 pm

shoqeri
shoke apo shoqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sun May 25, 2008 4:40 pm

shoqe
nė natyrė,apo restoran?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Sun May 25, 2008 5:35 pm

Ne restorant
ushqim i huaj apo shqiptar

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ket apo at?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: