ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ket apo at?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriMesazh
Musafir
Vizitor



MesazhTitulli: Ket apo at?   Thu May 08, 2008 8:59 am

po filloi une e para psh,, ja filloi me njy pyetje ju vendosni per cilen deshironi dhe prap qe te ja qitni tjetrit ne radh qe vjen
Kosov apo Shqiperi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 08, 2008 2:23 pm

Kosovė
shqiptarė tė bashkuar,apo tė coptėzuar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 08, 2008 3:25 pm

Shqiptar te bashkuar
Ti mbrojm trojet shqipe po apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 08, 2008 3:36 pm

Shqiperia eshte dhe do te jete e bashkuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Fri May 09, 2008 10:25 pm

me pas pėrgjegjėjes tuaj znj.the-girl,ju ėshtė dashur tė bėni njė pyetje,po e bėjė unė:

Dimėr,apo verė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Andi 010
Vizitor



MesazhTitulli: shqiperi   Sat May 10, 2008 2:13 pm

shqiperi ka plazhe te mrekulueshme
Pelqeni pushimet ne mal fshat apo plazh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Tue May 13, 2008 2:27 pm

edhe kete edhe ate me mir te dyja
kosova edhe shqiperia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Tue May 13, 2008 9:37 pm

po vertete kosova dhe shqiperia jane nje jane toke shqiptare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:07 pm

genjeshtra

dashuri apo injoranc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:21 pm

tė jetosh dashurinė
mall,apo trishtim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:21 pm

dashuri

komplikim apo vetmbrojtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:24 pm

z.artani,ju duhet tė i pėrgjigjeni pyetjeve mė lart,pastaj te shtroni pyetje

ishte mall,apo trishtim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:25 pm

mall

moll apo dardh,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:27 pm

moll

dhenje apo grabitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:28 pm

dhenje

rrahje apo dashje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:33 pm

rrahje
shumė,apo pak?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:35 pm

pak(se doni mu ba masaker duke u rrahur hahahaha)
paqe apo luft?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:36 pm

paqe
mire,apo keq?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:38 pm

mir
kush deshiron te keqen e keqja e zen po apo jo?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:42 pm

jo

parajs apo ferr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:44 pm

parajs
me mir fukara e zemer bujar apo pasurik i pa vler?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 1:58 pm

fukara

me zemer te malle apo pa zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Wed May 14, 2008 6:46 pm

mall (megjithese eshte pyetje e veshtire)
Bashkejetesa apo martesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Thu May 15, 2008 12:08 am

martesa

keqtrajtim apo marrveshje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor



MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   Fri May 16, 2008 9:06 am

marrveshje
ne lumturi ok pa lumturi?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Ket apo at?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ket apo at?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 15Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: