ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Thu May 08, 2008 8:56 am

nese anetarja me lart do ishte e dashura juaj cfar do kishit ber ju per te ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Thu May 08, 2008 2:27 pm

kjo anėtarja lart,mė thotė vėlla,prandaj mė obligon tė e rrespektoj pėr motėr,po nėse do tė ishte e dashura e dikuj nga ju,e vlenė tė bėni tė gjitha pėr te,do ju bėnte tė lumtur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Thu May 08, 2008 3:20 pm

ja vlen ta kem nje vlla sikur ty te respektuar edhe them se edhe ty ja vlen ajo qe te dashuron ty sepse ke merita te vlefshme vllau im i nderuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Sun May 25, 2008 3:54 am

shum respekte per antaren lart meje per mua duket shum e nderuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Sun May 25, 2008 5:46 pm

antaret lart nuk mund ti mendoj dot si te dashur vetem si miq madje si vellezer ju ka xhan qe te gjitheve

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Sun May 25, 2008 10:51 pm

flm vendi edhe une ashtu te konsideroj je e nderuar shum per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Wed May 28, 2008 3:16 pm

KUR SHKROVA PER HERER TE PARE NE KETE FORUM SEDI SI U NDJEVA,SEDI SDI TA PERSHKRUAJ,AMA TANI ME JENI BERE SHUME TE AFEREM TE JU BETOHEM SE NE MONETIN QE I OFROHEM PC-SE MENJEHER E HAP FORUMIN ME NJE FJALE JENI PERDITSHMERIA IME...DHE JU RESPEKTOJ SI FAMILJEN TIM...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Wed May 28, 2008 3:26 pm

shum flm motra ime e nderuar edhe ti je motrushe pjes e jona jemi si nje familje vellezer e motra me respekt nga motra juaj per ty si dhe te gjith

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Wed May 28, 2008 6:30 pm

Leni ju ma larte vellezerit e motrat por tregoni po qese ai apo ajo me larte eshte e dashura -i dashuri juaj, hahaahhahh

po te ishte gyrbetqarja e dashura ime atehere do behet gyrbet²{ne katror}
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Wed May 28, 2008 7:29 pm

hahahaha pershendetje vlla i nderuar respekte

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Wed May 28, 2008 8:24 pm

hhahahah vertet pyetje interesante,asgje sdote beja vetem do e lexoja postimin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Thu May 29, 2008 5:47 pm

pyetja e parashtruar kėtu nuk do tė thotė meodomos dy anėtarėt e forumit tė jenė tė dashuruar,kėtė dyshim e largon kjo para:Nėse-

pra nėse ky/ajo do tė ishte i dashuri/dashura,tregoni vetit qė do ju kishin nxitur.

Psh,them:Nese kjo lart do tė ishte e dashura ime,do tė mėsoja psikologjinė.
Tani kjo nėse?ka kuptimin sikur tė thonim nėse do ta ktheja vetėn nė fėmijėri!Rreth dashurisė ne kemi tema dhe rubrika tė posaqme nese dikush don tė drejtohet,pra secila pyetje kėtu ka kuptimin dhe mirėkuptimin e vet.
rrespekt pėr tė gjithė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   Fri May 30, 2008 11:48 pm

Sikur te ishte psikologjia e dashura ime, kurrr sdo ta mesoja psikologjine por do ta doja me psikologjine time...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese antari/ja me lart do ishte e dashura juaj cfar beni ju?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: