ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Laptopi mė i fuqishėm nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Laptopi mė i fuqishėm nė botė   Wed May 07, 2008 5:28 pm

Laptopi mė i fuqishėm nė botė


Nga kompania
Alienware veēmė jemi mėsuar me desktopė dhe laptopė tė cilėt me
performansat e tyre thyejnė ēdo kufi, e rast i ngjashėm ėshtė edhe me
laptopin mė tė ri prej saj, Alienware Area-51 m17x.
Bėhet
fjalė pėr laptopin me ekran tė diagonales 17 inēėshe, rezolucion 1920 x
1200 piksela dhe me njė harduer tė pabesueshėm brenda tij: dy kartela
grafike NVIDIA tė klasės GTX, dy apo madje tre disqe tė forta nė fushėn
RAID dhe procesorin Core 2 Extreme.

Kėtu janė edhe imtėsirat tjera sipas tė cilave Alienware ėshtė tashmė e
njohur, siē janė tastiera e ndriēuar me mundėsia e vendosjes sė
baterisė shtesė.

Nė variantin mė tė pajisur ky laptop ia kalon, qė nuk ėshtė gjė e
vogėl, edhe Dell-in XPS m1730, i cili gjithashtu ka performansa
jashtėzakonisht tė mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Laptopi mė i fuqishėm nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqipėria autoritet i fuqishėm nė INTERPOL

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Informatike dhe Teknologji-
Kėrce tek: