ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A e ndiqni moden?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: A e ndiqni moden?   Wed May 07, 2008 5:24 pm

A e ndiqni moden?Rolling Eyes ika une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni moden?   Fri Jun 20, 2008 3:09 pm

Ndjekja e modes sikur u takon vetem top modeleve,sigurisht nje veshje e mirė nuk eshte e gabuar dhe ngritė njė pasqyrė personaliteti,por te ndiqesh moden,duhesh shume kohe,shume perkushtim ,shume para,si dhe disa modele sado ne mode,shume personaliteteve nuk ju shkojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni moden?   Fri Jun 20, 2008 9:39 pm

Un kam qef ama problem qe un kam? jan kemishat keshtu qe moda jeme eshte thjeshtsia.
Me pelqen te mbaj vetem rroba t epasterta dhe ngjyr te mbyllur sepse jam pak i bardh ...
Ju peshendes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni moden?   Thu Jun 26, 2008 1:08 am

kjo do te kushtonte kohe dhe para,ne perpiqemi per nje pedanteri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A e ndiqni moden?   Thu Jun 26, 2008 11:32 am

po nga pak normal qe e ndjekim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni moden?   Thu Jun 26, 2008 12:13 pm

llogjke qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A e ndiqni moden?   Thu Jun 26, 2008 11:40 pm

jo edhe aq si top modelet,sa per te mos u dalluar shume nga te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e ndiqni moden?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A e ndiqni moden?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: