ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė   Wed May 07, 2008 5:16 pm


Dita e
dasmės e Jonida Maliqit po afrohet. Siē shkruan Bluetooth, mė 10 maj
kėngėtarja do tė veshė fustanin e bardhė, ndėrsa kurorėzimi i saj do tė
festohet me njė ceremoni madhėshtore, por shumė private nė Tiranė.
Afrimi
i dasmės e ka bėrė edhe mė tė ngjeshur kohėn e Jonidės, ashtu qė
momentet e pakta tė lira tė cilat i ka, ajo i shfrytėzon pėr relaksim
duke i kaluar me mbesėn e vogėl, Johana, e cila viziton kryeqytetin
shqiptar vetėm pėr dasmėn e Jonidės.

E shtuna edhe do tė jetė fundi i beqarisė sė kėngėtares, e cila do tė kurorėzojė kėshtu lidhjen e saj shumėvjeēare me Gentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė   Thu May 08, 2008 3:02 pm

Jonida Maliqi emėr mjaft i njohur ,i rrespektuar,andaj martesa e saj me Gentin urojmė tė ju sjell lumturi.Ne i pėrgėzojmė pėr martesėn dhe ēiftit tė ri i dėshirojmė shėndet,fat dhe lumturi nė jetėn bashkėshortore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė   Thu May 08, 2008 3:14 pm

me gezon fakti qe kengetarja e njohur Jonida Maliqi esht e lumtur,dhe martohet i uroi ciftit fat e lumturi dhe jet te gjat me kenaqesi ne jeten e tyre orkester shqipetar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė   Thu May 08, 2008 3:55 pm

u tashegofshin dhe te jetojene e kam takuar nje here dhe kam biseduar me jonida mliqin eshte nje vajze e mrekullueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe
» Driton Maliqi:SHQIPTARĖT vs. Gold AG
» Bilall Maliqi: Bisedė me poetin Nehat Ramizi
» Bilall Maliqi: Legjendat, promovime tė denja tė letėrsisė gojore
» Bilall Maliqi: Intervistė me drejtorin e bibliotekės ''''Mehmet Jusifi'''' Preshevė, z. Hamdi Fejzullahu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: