ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Olta promovon kėngėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Olta promovon kėngėn   Fri May 02, 2008 4:24 pm


Pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė nė festivalin evropian tė kėngės "Eurosong", Olta Boka, ėshtė duke bėrė turne promovues pėr kėngėn e saj.
Sipas tė pėrditshmes,
“Lajm”, Olta sapo ėshtė kthyer nga Turqia, ndėrsa do jetė e pranishme

edhe para publikut maqedonas dhe malazez me kėngėn e saj, “Zemrėn e
lamė peng”, tė cilėn e kanė punuar Adrian Hila dhe Pandi Laēo.

“Jam ndjerė shumė mirė, sepse mė pritėn mirė”, ka thėnė kėngėtarja e re
duke iu referuar publikut turk, ndėrsa ka vazhduar, “Shpresoj se edhe
nė vendet tjera do tė mirėpritem”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Olta promovon kėngėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: