ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa ore ne dite i kaloni ne internet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Tue Apr 29, 2008 7:14 pm

Sa ore ne dite i kaloni ne
internet?


perkedhel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Tue Apr 29, 2008 11:18 pm

kjo varet nga koha ne dispozicion,sikur te kem kohe me deshirė do tė qėndroja tetė orė,ka ditė nuk kam kohė tė hy fare,koha eshte nė pyetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Ndoshta   Wed Apr 30, 2008 4:01 pm

Ndoshta maksimumi 2 ore ne dite dakort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Fri May 02, 2008 8:35 pm

znj.the-girl,dy orė nė internet ėshtė njė kohė sikur edhe normale,dhe mbrenda asaj kohe ju sigurisht njė kohė i kushtoni forumit Ndryshe,pėr kėtė dėshmon puna juaj e shkėlqyar.
Vėrtetė tetė orė nė net ėshtė diqka e tepėrt,por unė e bėjė kėtė pasi mirrem me krijimtari,mė pas shkruaj artikuj gazetash,bashkėpunoj me shumė faqe dhe forume shqiptare dhe kur dal nga net ndihem i dėrmuar i tėri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Ndoshta eshte shume   Sat May 03, 2008 8:40 pm

Ndoshta eshte shume shaban por ky forum sec ka nje gje qe me terheq dhe nuk rri dot pa u futur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Sat May 03, 2008 10:38 pm

JO;JO ZNJ:girl dy orė ėshtė normale dhe unė i kam thėnė vet administratores,e kam thėnė edhe publikisht se ju po bėni njė punė mjaft tė ēmuar nė forum.

Por kėtu ka edhe tė tjerė qė japin kontribut tė mirė nė forum si:Anisa,Gurbetqarja,Bardh,eshume tjere qe tani nuk po me kujtohen emrat e tyre ne kete moment.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
triniti
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Localisation : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 05/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Mon May 05, 2008 8:38 pm

hmmmmm booo, se kam idene, edhe pse nuk lidhem cdo dite, gjithsesi po hyra ne internet spara dal kollaj Very Happy:D:D
dmth shume ore ne dite Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Thu May 08, 2008 4:06 pm

ndoshta 1 ore ne dite ose ka dite qe rri nje ore ose qe nuk futem fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Sat May 10, 2008 11:15 am

po sic po esht rasti nganjeher ndoshta e teproi me duket se tepermi nganjeher rri por besoi se duhet ne nje far mase me ndejt ne net as shum as pak,

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Sat May 10, 2008 11:16 am

gjys dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Sat May 10, 2008 1:45 pm

hahaha gishteza shume e sinqerte po gjys dite eshte shume moj

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Sat May 10, 2008 2:56 pm

ha po ca te them po ti llogartis me del gjys dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Tue May 13, 2008 8:14 pm

shaban cakolli shkruajti:
JO;JO ZNJ:girl dy orė ėshtė normale dhe unė i kam thėnė vet administratores,e kam thėnė edhe publikisht se ju po bėni njė punė mjaft tė ēmuar nė forum.

Por kėtu ka edhe tė tjerė qė japin kontribut tė mirė nė forum si:Anisa,Gurbetqarja,Bardh,eshume tjere qe tani nuk po me kujtohen emrat e tyre ne kete moment.

hahaahhh

hyxhym e te femrat shabani, ka meshkuj qe kontribojn o banooo Wink hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Wed May 14, 2008 8:18 am

hahahaha te pershendes vlla Artani per kontributin qe po jap per forumin ne kohen e fundit ju pershendes te gjitheve vellezer e motra dhe nje ju them edhe pak me shum duhet te japim kontributin ton se sa jemi duke e dhen te jemi me shpesh ketu te postojm ju uroi te gjitheve kenaqesi ne forum dhe jeni me te vertet te gjith me vler te lart me postimet e juaja ju uroi te gjitheve suksese te metejshme

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Wed May 14, 2008 12:31 pm

une ne internet pothuajse kaloj gjith kohen e' lir qe kam 4-5 ore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Wed May 14, 2008 1:04 pm

varesisht nga koha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   Sat May 17, 2008 1:29 am

po 2-3 ore i kaloj ne internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa ore ne dite i kaloni ne internet?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa ore ne dite i kaloni ne internet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Sondazh-
Kėrce tek: