ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Maqedonasit e Eurosong, promovojnė kėngėn nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Maqedonasit e Eurosong, promovojnė kėngėn nė Tiranė   Tue Apr 29, 2008 6:59 pm


Maqedonasit e Eurosong, promovojnė kėngėn nė Tiranė
Tre kėngėtarėt qė do ta pėrfaqėsojnė Maqedoninė nė Eurosong, paraditėn e djeshme e ndalen "vrullin" nė Tiranė.

Fundi i majit do tė shėnojė edhe mbajtjen e festivalit nė Beograd, ku Shqipėria do tė pėrfaqėsohet nga Olta Boka.

Por, dje ishte dita e pėrfaqėsuesve tė Maqedonisė nė festival, pasi Tamara, Vercak dhe shqiptari Adrian Gaxha ishin dje nė Tiranė, pėr tė promovuar kėngėn e tyre dhe tė Maqedonisė nė festivalin evropian.

Ndėrsa pas Turqisė, Olta Boka do ta promovojė kėngėn e saj "Zemrėn e lamė peng" edhe nė Maqedoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Maqedonasit e Eurosong, promovojnė kėngėn nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Frank Shkreli:Sekretarja e Shtetit Klinton nė Tiranė dhe nė Prishtinė
» Telegram ngushllimi familjes Llakaj nė Tiranė
» Mospėrkujdesje pėr bustin e Adem Jasharit nė Tiranė
» Xhesika Vula:PĖRBALLĖ USHTRISĖ PUSHTUESE SERBE, NĖ NĖNTOR 1912
» Pas ftesės nė Tiranė, Tadiē: Nuk do ta njohim kurrė Kosovėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: