ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   Sat Apr 26, 2008 9:07 pm

Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve? uaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Une mendoj   Sun Apr 27, 2008 2:59 pm

Une mendoj se ndoshta libri ka dale nga preferencat sepse kane dale menyre me te shpejta dhe me praktike per te marre informacione te ndryshme megjithate kenaqesia qe te jep leximi i nje libri akoma nuk eshte zevendesuar kuptohet jo per te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   Sun Apr 27, 2008 6:09 pm

Mjetet e pėrsosura pėr informim mė tė shpejtė e kanė lėnė pėr njė kohė librin nėn hije,por unė kam vėrejtur gjatė leximit nė net shumė gabime dhe pasaktėsi.Me qė disa edhe nuk e kanė preferuar librin kurrė aq shumė,rolin e librit nuk mund tė e zėvendėsoj asnjė mjet diturie.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   Tue Apr 29, 2008 6:34 pm

Librat kane dale nga preferencat sepse ndoshta te shohesh te njejten histori qe eshte ne liber ne nje film te ofron me shume te ofron oamjen e ngjarjeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   Fri Jun 20, 2008 3:04 pm

Ashtu duket,por per disa njerez ka dalur libri nga preferenca,jo per shumicen,ka sot njerez qe mundohem te japin nje pamje kinse jane te menēur pa lexuar,kjo eshte diqka qe nuk qendron.Burimi i menėurisė rrjedh vetėm nga libri.Vetem lexuesi eshte i ditur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   Sat Jun 21, 2008 7:31 pm

Un mendoj si alfabeti,si Libri kan ardhur si nevoj enjerzimit me ardhjen e Alfabeteve,njerzit kan filuar te kuptojn me mir e me leht njeri tjetrin,dhe me pas me an te librave kan shpreh mendimet dhe dijenin e tyre duke i ber njerzit qe te mendojn dhe t ekujdesen per gjithqka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   Sun Jun 22, 2008 1:19 pm

jo nga preferenca e gjithkujt por nga preferenca "e"te pa'preferuarve , dhe qe nuk ja dine vlerat librit ,prandaj te "mos flasim ne shumes,, se libri sot po behet gjithnje e"mé i preferuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   Thu Feb 19, 2009 12:20 am

Libri pas shėndetit gjithnjė mbetet pasuria mė e madhe e njeriut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse libri ka dale nga preference e shumices se njerezve?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhafer Leci:Libri 'Atentatet' i Ibrahim Kelmendit si romani i Nasho Jorgaqit 'Mėrgata e qyqeve'
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''
» Arif Molliqi: Observim pėr monografinė e Ali D. Jasiqit
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Promovohet libri i Fazli Kajtazit "Koloset e Drenices Legjendare"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: