ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa i rendesishem eshte celulari per ju

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Fri Apr 25, 2008 7:55 pm

Sa i rendesishem eshte celulari per ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Mon Jun 23, 2008 5:57 pm

Celulari ėshtė i rėndėsishėm ,jetojmė nė njė kohė qė termineve tė pėrditshme nuk do tė mund tė u bėnim ball po te mos ishte kjo lidhje.Nėse viziton mjekun,shkollėn apo ndonjė vend pune,patjetėr pėr mbajtejen e kontakteve tė kėrkojnė numrin e celularit.Pra eshte i nevojshem ne jeten e perditshme,me qe ka edhe disa te pa lakmuara,per ata te cilet nuk dijne te e perdorin si duhet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Tue Jun 24, 2008 7:27 pm

shaban cakolli shkruajti:
Celulari ėshtė i rėndėsishėm ,jetojmė nė njė kohė qė termineve tė pėrditshme nuk do tė mund tė u bėnim ball po te mos ishte kjo lidhje.Nėse viziton mjekun,shkollėn apo ndonjė vend pune,patjetėr pėr mbajtejen e kontakteve tė kėrkojnė numrin e celularit.Pra eshte i nevojshem ne jeten e perditshme,me qe ka edhe disa te pa lakmuara,per ata te cilet nuk dijne te e perdorin si duhet.

edhe une jam me ket mendim sepse pa celular sot nuk ban perqfaredo rasti te duhet ta kesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Sun Jul 06, 2008 11:07 pm

celulari eshte mjeti i pare qe fus ne xhep sapo dal nga shtepia eshte nje mjet qe ne kohet moderrne qe po jetojme eshte i pazevendesueshem dhe tju jap nje keshile asnjehere mos e mbani pa leke celularin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Morena
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 141
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Fri Jul 11, 2008 10:48 am

Per mua nuk eshte dhe aq i rendesishem disa here e harroj ne shtepi dia here e kam me vete por nuk e kam hapur Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Fri Jul 11, 2008 3:51 pm

per gjera te ngutshme qe nuk arrihen pa te!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Sun Jul 13, 2008 4:45 pm

celulari esht i rendesishem per cfaredo rasti,ne jeten e perditshme te ndodhin raste te papritura prandaj per ket arsye esht i nevojshem celulari

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Sun Jul 13, 2008 7:33 pm

po,sot njeriu po doli pa celular,pas pak kohe do te ndiej nevojen per te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Sun Jul 13, 2008 8:01 pm

shume i rendesishem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   Mon Jul 14, 2008 10:24 am

padyshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa i rendesishem eshte celulari per ju   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa i rendesishem eshte celulari per ju
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: