ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush nga personat vip ju pelqen me shume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Kush nga personat vip ju pelqen me shume   Fri Apr 25, 2008 7:53 pm

Kush nga personat vip ju pelqen me shume. Kengetare aktore politikane shkrimtare etj jepni mendimin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush nga personat vip ju pelqen me shume   Fri May 02, 2008 8:40 pm

Ėshtė vėshtirė tė hedhish njėren tė zgjedhish tjetrėn!Kėngėn e dua shumė dhe kėngėtaren e mirėfilltė e adhuroj,po ashtu mė pėlqejnė aktoret,megjithatė prap mendoj se do ta zgjidhja shkrimtaren!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush nga personat vip ju pelqen me shume   Wed Jun 18, 2008 4:39 pm

E UNE AS QE MENDOJ SE TE SHQIPTARET KA VIPA SECILI KENGETARE ,SECILI AKTOR,SECILI QEVERITAR APO KUSHDO QEFT NGA TANE E QUAN VETEN VIP NE NJEFAR MENYRE AMA PER MAU ASNJER SE EMRITON KETE EPITET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush nga personat vip ju pelqen me shume   Fri Jun 20, 2008 2:55 pm

po ke te drejt psikologe edhe une jam plotesishte i mendimit me ty dhe eshte e"vertet se te gjithve ju duket vetja vipa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush nga personat vip ju pelqen me shume   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush nga personat vip ju pelqen me shume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: