ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 David Beckham dėshiron edhe mė shumė fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: David Beckham dėshiron edhe mė shumė fėmijė   Fri Apr 25, 2008 7:44 pm


Futbollisti i njohur anglez, David Beckham, ka thėnė se ėshtė i gatshėm tė zgjerojė familjen me gruan e tij, anėtaren e grupit Spice Girls, Victoria.

“Po punojmė nė kėtė drejtim. Jemi shumė familjarisht tė orientuar. Gjithmonė kemi dėshiruar njė familje tė madhe”, ka thėnė David.

David dhe Victoria, tė cilėt janė tė martuar pėr pothuaj 9 vite, kanė tre fėmijė: Brooklyn, 8- vjeēar, Romeo, 5-vjeēar, dhe Cruz, 3-vjeēar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Po pse mos te doje femije ai   Tue Apr 29, 2008 7:02 pm

Po pse mos te doje femije ai
Leke per ti mbajtur ka
Vete nuk do ti lodhet per ti rritur se do e beje dadoja normale qe do me shume femije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
David Beckham dėshiron edhe mė shumė fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: