ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant   Fri Apr 25, 2008 7:37 pm


Aktorja Julia Roberts ka thėnė se ajo kurrė nuk pėrdor deodorante, dhe se e ruan veten tė pastėr dhe tė freskėt vetėm me ndihmėn e sapunit dhe ujit.

“Kurrė nuk pėrdor deodorante. Nuk janė gjė e preferuar e imja”, ka thėnė aktorja, e cila ka shtuar se sapuni dhe uji janė tė vetmet produkte higjienike qė ajo mė sė shumti i pėrdor.

Roberts, dominoi gazetat gjatė vitit 1999 kur u paraqit nė premierėn britanike tė filmit “Notting Hill”, me qime tė dukshme nėn sqetull. Aktorja aktualisht ėshtė duke xhiruar filmin e saj tė ri, “Duplicity”, me aktorin Clive Owen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Julia Roberts: Kurrė nuk pėrdor deodorant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pas ftesės nė Tiranė, Tadiē: Nuk do ta njohim kurrė Kosovėn
» Kristo Frashėri: A duhet dėnuar Skėnderbeu se u pėrdor nga Enveri?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: