ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?   Fri Apr 25, 2008 7:34 am

Pershendetje nga Gurbetqarja,
Vellezer e motra ju bej te fala,
Vllaun e motran gjithmon ta mbrojm,
Dhe Ndryshe forumin me shpesh ta vizitojm,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?   Mon Apr 28, 2008 6:22 pm

pershendetje moter gurbetqarja,edhe ne te pershendesim shume juve,ju jemi mirenjohes per aktivitetin tuaj,dhe ftesa juaj me duket shume e qelluar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?   Thu May 01, 2008 11:56 am

shum flm vlla Cakolli per falenderimet e tua ju pershendes te gjitheve vellezerve e motrave te forumin besoi qe do te kalojm si ma se miri se bashku ketu ne ket tem do i qes edhe poezit e mia ju falenderoi te gjitheve per mikpritjen e juaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?   Fri May 02, 2008 8:22 pm

pėrshėndetje pėr ju gurbetqarja,jeni shumė e rregulltė nė aktivitetin tuaj kėtu,kurse poezitė tuaja mundėsisht mos i vėni kėtu por te rubrika e poezisė ju mund tė hapni njė rubrikė tė poezive tuaja,ne do tė i mirėpresim dhe do tė urojmė shumė suksese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?   Sat May 03, 2008 1:31 pm

ok vlla Cakolli ich bin einverstanden i qes poezit ne tjeter tem flm per mirekuptimin ju uroi te gjitheve gjdo te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?   Sat May 03, 2008 10:43 pm

po ashtu znj.gurbetqarja tė pėrshėndes tė uroj qdo tė mirė dhe mirėpres poezitė tuaja qė do tė sillni nė forumin tonė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te perzemerta per te gjith nga gurbetqarja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Mentor Thaqi:NĖ PĖRKUJTIM TĖ MASAKRĖS SĖ BELEGUT TĖ DEĒANIT DHE GJITHĖ MASAKRAVE NĖ ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: