ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?   Thu Apr 24, 2008 7:21 pm

me dhimbje te thell mora ket lajm qe e lexova ne forumin tjeter per vdekjen e motrushes sime te dashur qe me ka ardh ne forum deri me tash asnje nuk ka qen si motrushja ime qe me lot ne sy po i shkruaj keta rreshta shkrimi me falni nese kam ber ndonje gabim,i uroi familjes se saj dhimbje te leht qe se bashku me dhimbjen e tyre jemi te gjith per motrushen time engjellush,,,
,,i leht te qoft dheu motrushja ime,, Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: I uroj te gjitheve ngushellimet e mia   Thu Apr 24, 2008 9:52 pm

Megjithese se njihja ngushelloj te gjithe ata qe e kane pasurnje mike nje moter nje bije bashkohem me dhimbjen e tyre . Ngushellimet me te thella per Abetaren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Bardh
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 03/03/2008

MesazhTitulli: Re: Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?   Fri Apr 25, 2008 4:38 am

Ngushllime tė sinqerta mik i nderuar Shaban Cakolli, familjes sė Abetares dhe ju forumistė tė nderuarė tė kėtijė forumi.
Lajmi pėr vdekjen e Abetares mė ra papritmas i cili mė preku thell nė ndjenjat e mia.
Dėshirojė pėrball kėsaj humbje tė madhe tė pėrmbaheni e ta tejkaloni dhimbjen me miq e dashamirė.


I lehtė i qoft dheu Abetares.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
arbin
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 63
Localisation : be
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?   Thu Jun 05, 2008 12:26 am

Kush ka qen abetarja e ben me dit me gjersisht?

Me gjith ate i shprehi ngushllimet e mija te perzemerta per ket fatkeqsi,te besojm ne zotin ton se nej dit prap do te shihem rrygeve tona drejt pavdeksis Ngushllime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?   Thu Jun 26, 2008 11:52 pm

Abetarja ishte nje anetare e forumit tone,neve na quante vellezer dhe motra,genjente se lengon nga tumori ne koke dhe tere diten qendronte ne net.Ajo ishte anetare e shume forumeve dhe kudo kishte genjyar ngapak.Mes nje zedhensi qe kishte bashkepunuar me te,ajo e kishte shpallur veten te vdekur!Pse dhe si,e din ajo vet,per deshtimet e saja ne jete,apo zoti ta dijne pse?!Ky lajm neve na pat tronditur,na ishte dhimbsur aq shume e gjora,u interesuam te vejme kontakte me familjen e saj per te nda dhimbjen me ta,beme kerkesa ne disa forume dhe ata na njoftuan se kjo ishte shpallur edhe dy here e vdekur!Ne nuk ja falim sepse na ka shtuar dhimbje me genjeshtrat e saj.Dmth,ajo eshte gjalle,lajmi per vdekjen e saj ishte genjeshter.Ajo ka provuar te hyj ne disa forume me nick tjeter,por genjeshtra e saj,e ka bere qe te jet epadeshiruar ne gjitha forumet.Mendoj se ne nuk duhet te mirremi me te,dhe sipas meje kjo teme duhet te mbyllet ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?   Fri Jun 27, 2008 1:14 pm

po ajo vdekte e" mos u ngjadht kurr , e ishalla e zen makina e ' ujrave te zeza,, po ju beni mir te na "e "fshini kete teme dhe neve nuk na intereson a" ka vdekur apo źshte e'gjadhź ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me dhimbje te thell mora lajmin se vdiq motra ime Abetarja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdiq daja im Shefki Ramadani!
» VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Nedim Vlora: Varri i djalit tė Ismail Qemalit nuk ėshtė gjetur akoma
» LAJM MORTI-VDIQ PATRIOTI E VEPRIMTARI, I BURGOSURI POLITIK , SHKRIMTARI E GAZETARI KADRI MANI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: