ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Djali i Tom Cruise fillon karrierėn filmike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Djali i Tom Cruise fillon karrierėn filmike   Wed Apr 23, 2008 3:11 pm


Djali i adoptuar i aktorit tė famshėm, Tom Cruise, Connor Cruise, ka fituar rolin e tij tė parė nė film, nė tė cilin do tė luajė krahas aktorit Will Smith.

Connor, i cili ishte adaptuar nga Tom dhe ish-gruaja e tij Nicole Kidman nė vitin 1995, ėshtė i gatshėm pėr filmin e ardhshėm “Seven Pounds”, ku do tė aktrojė edhe Smith.

13-vjeēari, i cili ėshtė rritur i rrethuar nga xhirimet filmike, pasi qė ėshtė rritur nga dy prindėr tė famshėm, do tė luajė njė version tė fėmijėrisė tė Smith. Edhe pse ėshtė i rritur nga Tom dhe Nicole si prindėr, Connor u fut nė filmin pėrmes audimtimit.

“Tom ėshtė aq shumė krenar pėr Connor. Ėshtė veēanėrisht krenar pasi qė ai vėrtetė ia del i vetėm mbanė”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Djali i Tom Cruise fillon karrierėn filmike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fillon nxjerrja e kufomave nga Morgu i Shkupit
» Vehap Kola:Fushata shqiptare fillon nė Uashington
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: