ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cju pelqen ne nje faqe intererneti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Cju pelqen ne nje faqe intererneti   Sun Apr 20, 2008 5:11 pm

Cju pelqen ne ne faqe intererneti apo ne nje forum Question Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Cju pelqen ne nje faqe intererneti   Sun Apr 20, 2008 5:14 pm

ne faqe te internetit me pelqen me se shumti muzika shqipe dhe me intereson te lexoi cfar nuk di per vendin tim
apo trojet shqipe te gjitha pa marr parasysh me interesojn te lexoi
e forumi se si te jet sa me i paster dhe te jemi si te nje familje te shkruajm siq na ka hije me shum per disa tema qe jan me interesante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen ne nje faqe intererneti   Sun Apr 20, 2008 5:19 pm

ok,flm,znj.gurbetqarja
edhe mua mė pėlqejnė shumė mendime intelektuale ka aty,i pėrcjell mendimet e tė tjerėve,shpesh shprehu edhe mendimet e mija.Te jesh pjesė aktive nė forume mė duket kėnaqesi,njeh shoqėri tė cilėn ndoshta ndryshe nuk do ta kishim njohur kurrė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bardh
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 03/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen ne nje faqe intererneti   Mon Apr 21, 2008 1:08 pm

Mua gjithēka mė duket e mirė por mė me ėndje lexojė politikėn dhe mbi tė kaluarėn e shqiptarve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Te kete   Wed Apr 23, 2008 3:41 pm

Te kete lajme dhe materiale interesante qe te shtyjne qe ti lexosh dhe kete e kam gjetur ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Me pelqen   Tue Apr 29, 2008 6:40 pm

Me pelqen qe tja kaloj mire ne ate faqe qe futem te kete kuriozitete lajme lojra video dhe muzike Aq me teper te kete edhe radio me pelqen te degjoj emisione radiofonike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cju pelqen ne nje faqe intererneti   Tue Apr 29, 2008 11:29 pm

Me pelqejne gjitha gjerat intelektuale,por me me endje ndjek letersine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cju pelqen ne nje faqe intererneti   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cju pelqen ne nje faqe intererneti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Informatike dhe Teknologji-
Kėrce tek: