ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lohan: Babi mbylle gojėn!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Lohan: Babi mbylle gojėn!   Sat Apr 19, 2008 8:12 pm


Lindsay Lohan e ka lutur babanė e saj tė mos flasė mė, pasi qė aktores i pengon qė ai flet vazhdimisht pėr tė.

Ylli i filmit “Mean Girls”, ka dalė publikisht nė njė shou dhe i ka shprehur mendimet e saj pėr babanė, Michael, duke kėrkuar nga ai ta mbyllė gojėn dhe tė mos e diskutojė mė sjelljen e saj nėpėr media.

“Dėshiroj qė ai tė mos flasė me mediat. Mua nuk mė duket tėrheqėse, vėrtet mė nevrikos dhe dėshiroj qė ai tė ndalojė. Unė e dua babanė tim por nuk kuptoj pse e bėn atė qė ėshtė duke e bėrė. Gjendem nė njė pozitė tė ēuditshme”, ka thėnė Lohan nė shoun “The Billy Bush”.

47-vjeēari, Michael Lohan, ėshtė cituar vazhdimisht duke folur pėr vajzėn e tij dhe duke dhėnė komente pėr vendimet qė merr ajo nė jetė personale dhe profesionale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Lohan: Babi mbylle gojėn!   Sun Apr 20, 2008 4:30 pm

babai i saj si duket kete gje e bene nga dashuria prindore per te bijen,shprehja e nje njeriu te tille me nje fjale fyese ndaj babait ka mundur te zgjidhet ndryshe,shkurt me njemarreveshje-prind -femije!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Lohan i kthehet "tė pashmangshmes"   Mon Apr 21, 2008 8:30 pm

Aktorja hollivudiane, Lindsay Lohan, i ėshtė kthyer jetės sė saj tė shthurur. Ajo ėshtė fotografuar duke pirė dhe duke vallėzuar nė njė mbrėmje ku DJ ishte njė shoqe e saj.

Pasi kishte qėndruar e kthjelltė pėr njė kohė tė gjatė pas qėndrimit nė qendrėn rehabilituese Cirque Lodge tė Utah, vajza e egėr kishte vendosur t’ia kushtojė vetes njė argėtim pa kufi.

Sipas gazetarėve ylli i filmit “Mean Girls” kishte pirė kokteje tė ndryshme tė pėrziera me Red Bull para se tė vallėzonte me kėngėt “Gimme More” tė Britneyt dhe “4 Minutes” tė Madonnas. Ajo ishte larguar nga klubi nė orėn katėr tė mėngjesit sė bashku me shoqen e saj, Samantha Ronson, e cila kishte qenė DJ e mbrėmjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lohan: Babi mbylle gojėn!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lohan: Babi mbylle gojėn!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: