ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 Cent bie nė peshė pėr rolin e policit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: 50 Cent bie nė peshė pėr rolin e policit   Fri Apr 18, 2008 3:05 pm


Reperi i njohur, 50 Cent, ėshtė detyruar tė lėrė stėrvitjet muskulore me qėllim qė tė bie nė peshė pėr shkak tė roli tė ri filmik.

Ylli i hitit “Candy Shop”, i cili nė dhjetor vizitoi Kosovėn pėr njė koncert qė u ndoq nga 25 mijė adhurues tė muzikės, ėshtė duke rėnė nė peshė pėr tė luajtur rolin e policit tė New Orleansit nė filmin e ardhshėm “Microwave Park”.

Pėr ta bėrė rėnien nė peshė edhe mė argėtuese, 50 Cent ka thėnė pėr MTV se ai i ka ofruar njė sfidė anėtarėve tjerė tė grupit tė tij G-Unit, pėr tė vėnė bast se kush do tė humb mė sė shumti.

Xhirimet e filmit, nė tė cilin po ashtu do tė aktrojnė edhe Val Kilmer dhe Sharon Stone, do tė fillojnė gjatė muajit tė ardhshėm (nė maj).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
50 Cent bie nė peshė pėr rolin e policit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: