ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shtatzėnia nuk ėshtė kėnaqėsi pėr Alban

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Shtatzėnia nuk ėshtė kėnaqėsi pėr Alban   Fri Apr 18, 2008 3:03 pm


Shtatzėnia ėshtė duke e shkatėrruar aktoren Jessica Alba, pasi qė po ia thith gjithė energjinė.

Alba dhe i fejuari i saj, Cash Warren, janė duke pritur fėmijėn e tyre tė parė, i cili do tė lind nė verė.

Ylli i filmit “Fantastic Four”, pranon se ajo ka qenė njė “lepurushe” energjike, ndėrsa tani ajo duhet tė jetė e kujdesshme, tė hajė me rregull, se pėrndryshe rrezikon tė shndėrrohet nė njė pėrbindėsh tė lodhur.

“Duhet tė sigurohem qė kam ngrėnė ushqimet e duhura dhe kam marrė tė gjitha vitaminat e nevojshme, por unė s’jam mėsuar tė ha kaq shumė”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shtatzėnia nuk ėshtė kėnaqėsi pėr Alban   Sun Apr 20, 2008 9:02 pm

Njerezit e famshem jane te prirur te ankohen me shumė,ata janė mėsuar ashtu nga fama e tyre.Aktoren nuk e kenaq shtatzėnėsia,sa qe nuk eshte aq e kenaqur asnjė femėr,por ajo sikur ka harruar se rruga e cila e qoi deri te shtatzenia ishte e kenaqeshme,andaj qdo rruge e ka edhe mundin e vet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Shtatzėnia nuk ėshtė kėnaqėsi pėr Alban   Mon Apr 21, 2008 9:17 am

me te vertet shum mir e ke vlla Cakolli edhe une pajtohem me fjalet e tua sepse si Aktoret qe jan me fam nuk kujtohen per nje gje me te shtrenjt ne bot qe esht por kujtohen vetem nga pasuria qe mos ta humbasin,nje fjal popullore esht ai qe ka gjithmon esht i uritur me shum me mir sic thon nje fjal me mir i varfer e zemer bujar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shtatzėnia nuk ėshtė kėnaqėsi pėr Alban   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shtatzėnia nuk ėshtė kėnaqėsi pėr Alban
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: