ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thurman: Kam qenė e shėmtuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Thurman: Kam qenė e shėmtuar   Wed Apr 16, 2008 5:23 pm


Aktores Uma Thurman i vjen habi se si ajo tash mund tė quhet seks simbol i Hollywoodit, derisa si fėmijė ka qenė mjaft e shėmtuar.

Ylli i filmit “Kill Bill”, thotė se ajo ka qenė si njė bibė e shėmtuar derisa ėshtė rritur. Ish-modelja 37-vjeēare nuk ka pritur qė producentėt e mėdhenj tė vijnė t’i ofrojnė angazhime pėr shkak tė bukurisė sė saj, andaj ishte koncentruar nė shkollim.

“Kam qenė njė fėmijė i trashė dhe me hundė e buzė tė madhe dhe sy tė mėdhenj, qė dukeshin sikur ishin vendosur anash kokės time. Isha e gjatė, vėrtetė e re dhe kisha njė emėr qesharak”, ka thėnė aktorja pėr pamjen e saj nė moshė mė tė re.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Thurman: Kam qenė e shėmtuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: