ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush eshte personi me i bukur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Kush eshte personi me i bukur   Mon Apr 14, 2008 8:32 pm

Kush eshte personi me i bukur sipas jush ne galerine e forumit. Keto foto jane ne galerine e forumit ne kategorine Vip. Po e jap une voten e para Nga meshkujt Pedro Palacio dhe nga femrat ndoshta Jakki Degg megjithese per keto te fundit votat i takojne meshkujve te forumit majmun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kush eshte personi me i bukur   Tue Apr 15, 2008 8:17 pm

po tė mė jipej rasti tė zgjidhja,unė do zgjidhja Lucia Tovar,mė pėlqen shumė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Me i bukuri   Wed Apr 16, 2008 5:10 pm

Pedro Palacio per mua eshte shume i bukur dhe trupin te mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Christopher   Thu Apr 17, 2008 7:14 pm

Christopher Eshte nje epshndelles do te thoja latin seksi te pakten ne kete foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte personi me i bukur   Sun Apr 20, 2008 4:52 pm

mua me pelqen ai qe esht i pasur ne zemer e jo fotoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
triniti
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Localisation : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
Registration date : 05/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte personi me i bukur   Mon May 05, 2008 8:43 pm

hmmmm personalisht mendoj se bukuria shkon pertej aspektit fizik, dmth te jesh i/e "bukur" nuk do te thote te kesh nje fizik marramendes...
gjithsesi keta meshkujt e galerise ishin Shocked woooooooow
po e kap me dore muve se mos i mar me sysh Very Happy:D:D
hunden dmth eee ne terezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kush eshte personi me i bukur   Tue May 06, 2008 4:00 pm

personi me i bukur ne NBot esht ai qe ka tri veti ,karakterin,respektin dhe moralin ky esht njeriu me i bukur ne bot se bukuria esht sikur pasqyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte personi me i bukur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte personi me i bukur
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Kastriot Myftaraj: Tė vėrtetat e panjohura tė sigurimit tė shtetit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Sondazh-
Kėrce tek: