ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programe per shkarkim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Romiri
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 10
Age : 31
Localisation : Firenze (Italy)
Registration date : 04/04/2008

MesazhTitulli: Programe per shkarkim   Mon Apr 14, 2008 1:38 am

Keru mund te postoni proograme te ndryshme kompiuterike per te shkarkuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.krutja-site.tk
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Urime per temen   Mon Apr 14, 2008 8:37 pm

Interesante menjhere do te jap adresen e nje programi .

MB Free AstroNumero Match Software 1.80
Publisher's Description:MB Free AstroNumero Match Software is a compatibility report generator based on astrology as well as numerology. The astrology match software is based on the planetary positions at the time of birth while the numerology match software is based on Pythagorean system of numerology and the effect of cosmic vibrations on a person.
Klikoni poshte per ta download
http://www.software.com/downloads/free-trial/MB-Free-AstroNumero-Match-Software-download1086010.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Nga e njejta faqe   Thu Apr 17, 2008 7:17 pm

Nga e njejta faqe
Skrensaver me me shume se 60 figura. kliko poshte per download
http://www.software.com/downloads/desktop-screen-savers-nature/review-Furry-Critters-Screensaver-1197446.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: 5 softueret me te mire te 2008   Fri Apr 18, 2008 3:20 pm

5 softueret me te mire te 2008
Shkarkimi falas

1. Bit Defender http://www.hermanstreet.com/store/smarthtml/bitdefender-antivirus.html

2. Kaspersky http://www.kaspersky.com/kaspersky_anti-virus

3. Eset NOD32 http://www.eset.com/

4. Trend Micro Antivirus plus AntiSpyware http://us.trendmicro.com/us/products/personal/antivirus-plus-anti-spyware/

5. F-Secure Anti-Virus http://www.f-secure.com/ se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Programe per shkarkim   Sat Oct 11, 2008 9:47 am

www.rapidshare.com eshte nje adrese ku ka gjithcka qe ju deshironi te downloadoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Programe per shkarkim   Fri Oct 17, 2008 9:11 pm

stine po ku je ore njeri se na thave syte

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Programe per shkarkim   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Programe per shkarkim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Informatike dhe Teknologji-
Kėrce tek: