ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Big Brother Albania - Kush fiton?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Big Brother Albania - Kush fiton?   Sun Apr 13, 2008 8:44 pm

Big Brother Albania - Kush e fiton dhe pse mendoni ju keshtu majmun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Mendoj se e fiton   Sun Apr 13, 2008 8:45 pm

Une mendoj se e fiton Romina sepse me pelqen pak me shume se te tjeret dakort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Mon Apr 14, 2008 9:09 am

Mendoj se ende nuk mund te thuhet,parashikimet apo parapelqimet shpesh dalin te nxituara dhe me mire te pritet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Fiton   Mon Apr 14, 2008 9:00 pm

do te doja te fitonte ina por ajo u skualifikua prandaj po zgjesh titin me mire ai se ata mashtruset e tjere si shkelqimi qe me fali per shprehjen me ben per te vjelle dhe olsi i cili eshte lidhur me Najaden vetem per show me nerva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Shkelqimi duhet te dale   Thu Apr 17, 2008 7:05 pm

Eshte futur ne Big Brother vetem per para dhe kjo dihet megjithese asnjehere ai nuk e pranon. Eshte hipokrit dhe di te luaje piset shume mire. I ka beret e qarte te gjithe banoreve jo ne menyre te drejtperdrejte se ai do te fitoje sado qe ata te lodhen. Mendoj se ka nje siguri te madhe se do te fitoje dhe jam shume kurioz te shikoj reagimin e tij kur te dale nga shtepia si humbes. I ftoj te gjithe qe te votojne kunder tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kamila
VizitorMesazhTitulli: Duhet te fitoje Poli   Wed May 07, 2008 5:47 pm

Personi me i pershtatshem per fitimin e Big Brotherit eshte Poli sipas mendimit tim eshte i vetmi qe nuk i ngacmon te tjeret dhe i vetmi qe i degjon te gjithe dhe nuk i gjykon:arrow:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Andi 010
VizitorMesazhTitulli: duhet te fitoje arbri   Sat May 10, 2008 2:11 pm

arbri arbri arbriiii duhet te fitoje eshte me i edukuari dhe me qeti brenda shtepise rob njish:luaj: sa e lezetshme kjo eeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Mon May 12, 2008 12:42 pm

mua nuk me intereson se nuk e ndjek jam rehat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Tue May 13, 2008 2:43 pm

duhet te fitoj OLSI

e them kete duke u nisur nga fakti qe aty prioritet kane ata qe nuk rrine te qete , e kuptoj si aktiv ne perfitimi e femrave aty brenda ndaj pse edhe te mos e fitoj edhe preminč
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Tue May 13, 2008 9:33 pm

bashkohem me ty artan mbas ines duhet te fitoje olsi sepse ka cilesi te mira si njeri ose si lojtar Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ajkuna
VizitorMesazhTitulli: te fitonte ina   Wed May 14, 2008 7:07 pm

duhej te fitonte ina por meqenese iku te fitoje Poli jo ato te tjeret qe bejne si qener per 50000 euro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Mon May 19, 2008 1:01 am

po mi goce po ,, po nuk jan pak 50000 mij euro
dhe ēdo kush lufton per veten e tij athere ina nuk qe e zoja te ecte me tej athere jan vlersimet qe i jep populli,,edhe ina ishte goc e mir por qe nuk ja arriti te shkonte me tej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Mon May 19, 2008 8:36 am

per ket tem nuk mund te them asgje sepse nuk jam duke e percjell ket emision te Big Brother vetem ju uroi suksese se cili fiton

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Mon May 19, 2008 4:10 pm

mendoj se ate duhet ta fitoje ai qe eshte me i sinqerte dhe jo ato qe e kane bere me plan si do te sillen dhe cdo te bejne gjerat duhet te ndofhin natyrshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Tue May 20, 2008 2:01 pm

tashti nuk po merret vesh se kush po e fiton,, por vetem te ja lem kohes dhe dites se fundit por me sa duket Olsi ka me shum shanse se ata dhoj tipash gjithmon pelqehen me se shumti nga publiku shqipetar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Wed May 21, 2008 4:01 pm

pse mos e fitoje poli. Grandefratello neitali u fitua nga dikush qe nuk e priste askush te shohim njhere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Thu May 22, 2008 10:35 am

po jo, the _gril tek ne nuk fiton kurr ai qe e meriton kete hiqe nga mendja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Fri May 23, 2008 8:29 pm

me se paku dot deshiroja te fitonte olsi,ai per mendimin tim eshte nje qune qe po kalon fazen e paradoleshences me veshtiresi,une dote doja te fitonte shkelqimi por meq doli ai o fitoi arberi o o tit per mua eshte njelloj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   Sat May 31, 2008 1:10 pm

ndoshta arbri nuk eshte keq. Finalja eshte te dielen ne top channel shpresoj te na pelqeje fituesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vala
VizitorMesazhTitulli: Kush fiton?   Sat May 31, 2008 2:39 pm

Un mendoj se sonte do te fitoje titi sepse eshte shum i drejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Big Brother Albania - Kush fiton?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Big Brother Albania - Kush fiton?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» PD: Lulzim Basha fiton Tiranėn, tė dhėnat tona janė tė sakta
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Bisede e hapur :: Bisede e hapur-
Kėrce tek: