ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kengetari juaj i preferuar

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Kengetari juaj i preferuar   Sun Apr 13, 2008 8:30 pm

Kush eshte kengetari juaj i preferuar dhe pse e pelqeni ate cka te vecante orkester
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Bardh
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 03/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Mon Apr 14, 2008 4:50 am

Hysni Klinaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Mon Apr 14, 2008 9:04 am

Mehedin Pėrgjeqaj-Meda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Mariah Cery   Thu Apr 17, 2008 7:06 pm

Mariah Cery(nuk jam e sigurte ne shkruhet keshtu) Ka nje ze te embel dhe te fuqishem ne te njejten kohe kendo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sun Apr 20, 2008 4:55 pm

Mehedin Pergjegjaj-Meda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sat May 03, 2008 10:52 pm

po edhe mua Me pelqen Meda dhe Genta,keta i degjoj me shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Thu May 08, 2008 2:48 pm

Meda,Genta,Hysni Klinaku..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Thu May 08, 2008 3:16 pm

Meda,Shkurte Fejza,ka shum por si me Meden asnje nuk i preferoi hahahaha shum me pelqejn kenget e tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Fri May 09, 2008 10:30 pm

po,Meda ėshtė kėngėtar i ėmbėl,mė pėlqen shumė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sat May 10, 2008 11:04 am

te gjith kengetaret i adhuroi me kenget e tyre ama Meda esht me kenget e tij me i preferuari se shum i kendon kenget e mira dhe shum zerin e mir

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
General Staff
General Staff
avatar

Numri i postimeve : 82
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sat May 10, 2008 11:20 am

kengetarin e mire e ben kenga ,apo kenga e ben kengerarin te kete sukses?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sat May 10, 2008 2:03 pm

normale qe kenga e ben kengetarin te kete sukses por pa kengetarin sdo te ishte kenga keshtu qe...

_________________
Askush nuk i meriton lotet dhe te qarat e tua, dhe ai qe i meriton vertete sdo te te bej kurre te qash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Wed May 14, 2008 12:51 pm

Anjeza shahini kengtare me plot vlera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Wed May 14, 2008 1:04 pm

Meda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Wed May 14, 2008 1:45 pm

Meda

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Thu May 15, 2008 12:12 am

Ermal fejzullahi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Fri May 16, 2008 7:01 pm

Sinan Hoxha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vesa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 09/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Fri May 16, 2008 7:33 pm

sabri fejzullahu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sat May 17, 2008 12:59 am

adelina ismaili eshte yll bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sat May 17, 2008 8:15 pm

Anjeza Shahini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sat May 17, 2008 8:39 pm

EDHE witne hjuston (me falni nese e kam shkruar emrin gabim) nuk eshte keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Tue May 20, 2008 1:38 pm

Bujar qamili eshte prefek i kenges popullore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sun May 25, 2008 3:56 am

bujar qamili , eshte njeshi i kenges popullore
une e pelqej shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sun May 25, 2008 4:12 pm

Sabri Fejzullahu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   Sun May 25, 2008 4:21 pm

SHYRETE BELULI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kengetari juaj i preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kengetari juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Esat Ruka:SKĖNDER FRASHĖRI, themeluesi i kėngės sė krijuar nė Mat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Muzike-
Kėrce tek: