ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Linja e Victorias jashtė dyqaneve amerikane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Linja e Victorias jashtė dyqaneve amerikane   Sun Apr 13, 2008 8:05 pm


Linja e modės e Victoria Beckham, ėshtė braktisur nga dyqanet amerikane si rezultat i shitjes sė dobėt.

Kompanitė shitėse tė teshave, siē janė “Fred Segal” dhe “Kitson”, kanė hequr dora nga linja pėr xhinse, duke e fajėsuar Posh Spice, pėr ngurrim nė reklamimin e tyre.

“E kemi lutur disa herė qė tė jetė e pranishme nė promovimin e teshave tė reja, por ajo kurrė s’ka qenė. Promovimet e teshave nuk janė mė pak tė rėndėsishėm sesa njė album ose turne muzikore. Ato duhet tė reklamohen qė tė shiten”, ka thėnė pronari i “Kitson”, Fraser Ross.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Linja e Victorias jashtė dyqaneve amerikane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Istogu nė gjendje tė jashtėzakonshme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: