ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aniston dėshiron gji mė tė mėdhenj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Aniston dėshiron gji mė tė mėdhenj   Sun Apr 13, 2008 8:04 pm


Jennifer Aniston iu ka thėnė mikeshave tė saj se do tė dėshironte tė rrisė gjoksin e saj pėr ditėlindjen e saj tė 40-tė.

Aktorja dėshiron tė rritė numrin e sutienėve para se t'i mbushė 40 vjet, nė shkurt tė vitit tė ardhshėm.

“Nuk ėshtė ndonjė krizė e kėsaj moshe, nė vakt ėshtė e kundėrta. Ajo ndjehet mirė dhe dėshiron qė trupi t’i pėrshtatet moshės. Vithet e saj janė ende nė njė formė tė shkėlqyeshme, por ajo mendon se gjinjtė e saj ka nevojė pėr njė ngritje tė vogėl”, ka thėnė burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: Aniston dėshiron gji mė tė mėdhenj   Mon Apr 14, 2008 9:35 am

per moshėn qė ka aktorja ėshtė mjaft e ruajtur dhe tėrheqėse.Me qė se qdo individ ka teket dhe deshirat e saj,edhe aktorja ka dėshirė rritjen e gjinjėve,qka ėshtė interesant se njė numėr meshkujsh duan femrat me gjinjė tė mėdhenj dhe majė tė ngritura,por edhe shume femra lakmojnė gjinjė tė mėdhenj dhe nga pamundesia pėr ti pasur i maskojnė ato me lloj petku tė butė pėr ti pasur mė tė mėdha dhe me te ngritura.Nje gjė interesante eshte se femrat me gjinjė tė mėdhenj gjatė paralojave nuk ndjejnė dhimbje kur meshkujt ua shtrengojne,sa ato me gjoksa te vegjel.E mira e semires eshte qe gokset te jene natyrale,ashtu si vet jeta ja ka krijuar femres,por qe deshira eshte deshire,madje nje deshire tetille e ka zgjedhur vet aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston dėshiron gji mė tė mėdhenj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: