ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN   Wed Apr 09, 2008 8:39 pm

CILIN TIP;MASHKULL /FEMĖR DO TĖ ZGJIDHNI PĖR BASHKĖJETESĖ?PĖRSHKRUANI TIPARET E TYRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: A mundemi tė pėrshkruajmė disa dobėsi tonat?   Wed Apr 09, 2008 8:42 pm

Nuk ka njeri tėrsisht tė pėrkryar,ne nė jetėn e pėrditshme bėjmė gabime,kemi disa dobėsi.A do mundeshim tė i pėrshkruajm disa nga ato?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN   Wed Apr 09, 2008 8:44 pm

Dobėsia ime psh,vėshtirė hidherohem,kur hidhėrohem dua tė mbyllem vetėm,mundohem tė qaj,po nuk mundem,pi shumė duhan,i jap ton tė lartė muzikės,etj....
PO JU?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN   Wed May 28, 2008 8:28 pm

z.cakolli paskeni nje veti njejt me timen,edhe une kur hidherohem behem e till sdua te dexhoj njeri dhe shume veshtire hidherohem ama kur hidherohem kthim mbrapa ska...E sa i perket pyetjes une pike se pari nuk dote bashkejtoja fare pasi qe nuk me pelqen kjo form e njohjes qe te qone ne martes apo anasjelltas,e ne qofte se doni te dini se cili dote ishte mashkulli qe dote zgjedhja per te kaluar jeten pergjigja eshte shume e shkuter...I NDERSHEM ME PLOTE KUPTIMIN E FJALES..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN   Thu May 29, 2008 1:04 pm

hahahaha vlla Cakolli edhe une kam at aspekt se i tranova gjermanet me muzik hahahaha po mir se nuk thon asgje kur merzitem qaj bashk me muzik dhe e kam nje dobesi shum te keqe se kur merzitem mundohem mos me jetu ne at moment

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN   Fri May 30, 2008 1:38 pm

une jam tip i hellur por me pelqen shum reliteti dhe e verteta
te ju them te verteten genjeshtaret nuk i duroj dot ndoshta per momentin edhe nxitothem qe nuk eshte gje e mir por keshtu jam , edhe fyrjet nuk i duroj dot , dhe behem shum i keq , por zemren e kam te malle dhe te paster

mua me pelqen tipi i shabanit dhe i gyrbetqares me duken tipa te qet dhe u'a kam lakmi ,, por une behem me nerva shum shpejt nuk kam shum durim ,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Re: CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN   Fri May 30, 2008 3:33 pm

Nje mashkull te duruar dhe pasionant pse jo te jete i shkathet aty ku duhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CILAĖSHTĖ ĖNDRRA JUAJ-CILIN TIP MASHKULL/FEMĖR DO TA ZGJIDHN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Qerim Pllana:Njė vepėr e cila pėrjetėsishtė jeton pėrjetėsinė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: