ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   Wed Apr 09, 2008 8:35 pm

Ta zėmė keni vėnė njė shoqėri tė re me njė femėr,kaloni njė kohė me te,femra mbanė me veti telefon personal:Jepni mendimin tuaj:A ėshtė e drejtė qė mashkulli tė i kontrolloj femres telefonin personal,dhe anasjelltas?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bardh
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 03/03/2008

MesazhTitulli: Re: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   Thu Apr 10, 2008 1:26 am

Mendojė se njė gjė personale tek e dashura apo bashkshortja nuk ke se pėrse t' ja kontrollosh nėse nuk dyshon te ajo, por edhe nėse e kontrollon apo ta kontrollon celularin e bėnė nga kureshtja, ose kur paraqiten dyshimet mes njėri tjetri.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   Thu Apr 10, 2008 10:50 am

mendoj se bashkejetesa ne mes nje mashkulli dhe femre duhet ndertohet besueshem,pa fshehtesi dhe gjerat personale jane te ndieshme per ti kontrolluar,fundja kur ne mes tyre linde dyshimi-telefoni mund ti kontrollohet,po zemren nuk mund te ia kontrollosh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
psikologia
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re


Numri i postimeve : 107
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   Wed May 28, 2008 8:53 pm

nje lidhje e ndertuar pa besim eshte si nje shtepi pa themel.. une mendoj se kontrolli i telefonit ne cilen dush menyre ta marrim eshte munges besimi dhe respketi une per veten time nuk dota lejoja nje gje te tille sepse qe ne fillim dote ndertoja besim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   Wed May 28, 2008 11:16 pm

jo as qe behet fjal pse te"ia kontrollosh ajo duhet te kontrolloj veten e vet se po shkoj puna deri te kontrolli kot qe rri me te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   Thu May 29, 2008 1:02 pm

edhe une jkam e pajtimit me ty lla Artani sepse si burrit edhe gruas nuk ju kontrollohet tel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: Re: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   Sat May 31, 2008 6:11 pm

jo,nuk do e beja kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A DUHET TĖ I KONTROLLOHET TELEFONI FEMRĖS?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: