ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lindsay Lohan akuzohet nga truproja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Lindsay Lohan akuzohet nga truproja   Wed Apr 09, 2008 5:10 pm


Aktorja Lindsay Lohan ėshtė akuzuar pėr 50 mijė euro mospagesė nga ish truproja, i cili thotė se aktorja kurrė nuk i ka paguar shėrbimet e tij tė kujdesit.

David Kim, ka bėrė tė ditur se ishte pajtuar tė shėrbejė me qira pėr aktoren si roje personale pėr njė shumė prej 4 mijė dollarėsh nė javė, pėr shėrbim 24 orėsh, por kurrė nuk i ka marrė kėta para.

Kim ka thėnė se kontrata mes tyre ka pėrfshirė periudhėn 13 tetor, 2006, dhe 10 mars, 2007, dhe se Lohan i ka atij tė papaguara njė shumė prej mė shumė se 55 mijė euro pėr pagėn si dhe njė dėm tė shkaktuar me veturė qė kap vlerėn afro 1.500 dollarė.

“Nuk jam i informuar pėr atė truproje. Unė as qė kam dėgjuar pėr atė person”, ka qenė pėrgjigja e zėdhėnėsit tė Lohanit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lindsay Lohan akuzohet nga truproja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: