ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hilton – fytyra e ekspozuar mė sė tepėrmi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Hilton – fytyra e ekspozuar mė sė tepėrmi   Wed Apr 09, 2008 5:09 pm


Paris Hilton ka kryesuar sondazhin e zhvilluar nga E-Poll, si fytyra e famshme mė e tej-ekspozuar nė Amerikė, me afro 70% tė votuesve qė mendojnė kėshtu.

Britney Spears ėshtė gjendur nė vendin e dytė me 67%, e ndjekur nga Lindsay Lohan, Pamela Anderson dhe Nicole Richie.

Mary-Kate Olsen, Tom Cruise, Donald Trump dhe yjet e televizionit Kim Kardashian dhe Heidi Montag po ashtu janė pėrfshirė nė top 10 yjet e ekspozuara sė tepėrmi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hilton – fytyra e ekspozuar mė sė tepėrmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: