ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lohan do tė luajė njė tė ēmendur pas seksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Lohan do tė luajė njė tė ēmendur pas seksit   Sun Apr 06, 2008 6:36 pm


Lindsay Lohan ka nėnshkruar njė kontratė sipas sė cilės ajo do tė zhvishet lakuriq dhe do tė luajė rolin e njė kameriereje tė varur nga seksi nė filmin e ri, tė quajtur “Florence”.

Vetėm disa ditė pasi ishte pajtuar tė luajė rolin e njėrės nga anėtaret e familjes sė vrasėsit Charles Manson ne filmin “The Manson Girls”, Lohan ka arritur njė marrėveshje tjetėr pėr tė luajtur nė njė tjetėr film kontrovers.

Sipas revistės “Star”, 21-vjeēarja do tė fitojė vetėm 75 mijė dollarė pėr ta luajtur kėtė karakter tė shprishur. “Ajo vetėm ka dėshirė qė t’u pėrkujtojė kompanive filmike se di tė aktroje dhe se ia vlen tė punėsohet nė ndonjė film”, ka thėnė njė burim i revistės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Lohan do tė luajė njė tė ēmendur pas seksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me "zejėn" e seksit nė Evropė?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: