ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Madonna: Kurrė s’do plakem dhe trashem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Madonna: Kurrė s’do plakem dhe trashem   Sun Apr 06, 2008 6:34 pm


Diva e muzikės pop, Madonna, ėshtė betuar se do ta vazhdojė punėn e saj plot tension edhe nė moshėn e shtyrė, sepse ajo trembet se nėse pushon do tė trashet.

Kėngėtarja e hitit, “Material Girl”, e cila ėshtė 49-vjeēare, ka frikė se nėse heq dorė nga puna ajo do tė fitojė shumė nė peshė, kėshtu qė ėshtė e vendosur qė tė shtojė mė tepėr punė nė orarin e saj.

“Nuk do tė lejoj qė tė ndikohem nga mosha. Pse duhet ta bėjė kėtė njė femėr? Nuk do tė ngadalėsohem, tė tėrhiqem nga puna tė qėndroj nė shtėpi dhe tė trashem. Kurrė s’do ta lejoj kėtė”, ka thėnė Madonna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
Anisa
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 116
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Madonna   Mon Apr 07, 2008 4:04 pm

Ajo eshte nje femer e bukur dhe e tremb plakja dhe shemtimi por kjo nuk eshte e vertete plakja tregon zgjuarsi fisnikeri dhe te jep pershtypjen e nje njeriu qe ka kalur mjaft eksperienca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna: Kurrė s’do plakem dhe trashem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pas ftesės nė Tiranė, Tadiē: Nuk do ta njohim kurrė Kosovėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: