ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Campbell arrestohet nė aeroportin e Londrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Campbell arrestohet nė aeroportin e Londrės   Fri Apr 04, 2008 9:00 pm


Supermoelja britanike, Naomi Campbell, ėshtė arrestuar pasi qė kishte sulmuar njė polic nė Aeroportin e Londrės.

Modelja kishte dalė jashtė kontrolli, pasi qė kishte kuptuar se njėra nga tre ēantat e saj nuk ishte nė bagazhin e aeroplanit fluturues. Policia ishte ftuar tė qetėsojė situatėn, pasi qė Campbell kishte bėrtitur, ndėrsa mė pastaj kishte sulmuar njėrin prej policėve dhe ishte dėrguar nė stacionin policor tė aeroportit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
 
Campbell arrestohet nė aeroportin e Londrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Tė dehurit "pushtojnė" rrugėt e Londrės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: