ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Binjakėt e Marc Anthonyt dhe J.Lo udhėtojnė pėr nė Venezuela

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WENDI
Anatar i ri/e re
Anatar i ri/e re
avatar

Numri i postimeve : 370
Localisation : Tirana City/Shqiperi
Registration date : 16/07/2007

MesazhTitulli: Binjakėt e Marc Anthonyt dhe J.Lo udhėtojnė pėr nė Venezuela   Fri Apr 04, 2008 8:58 pm


Marc Anthony dhe gruaja e tij, Jennifer Lopez, kanė vendosur qė ta bėjnė udhėtimin e parė tė pėrbashkėt si familje, duke i marrė edhe fėmijėt e tyre nė Venezuela.

Kėngėtari latin i muzikės pop, nuk ėshtė nė gjendje qė tė ndahet nga gruaja e tij dhe fėmijėt binjakė, Max dhe Emme, pėr tė shkuar nė Amerikėn Latine ku duhet t’i mbajė dy koncerte, kėshtu qė ka vendosur qė t’i merr edhe ata me vete.

Kėtė e kanė vėrtetuar gazetat e Venezuelės, tė cilat kanė pėrshkruar njė numėr tė madh kėrkesash tė kėngėtarit, ku pėrfshihet edhe udhėtimi i pėrbashkėt me familjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ndryshe.allgoo.us
the_girl
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 182
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Tom Cruise - nun i dy binjakėve tė J-Lo   Tue Apr 08, 2008 3:35 pm

waw Aktorja dhe kėngėtarja Jennifer Lopez dėshiron qė miku i saj, aktori Tom Cruise tė jetė nun i binjakėve tė saj, djalit Max dhe vajzės Emme, tė cilėt lindėn mė 22 shkurt.

“Tom ėshtė i ngazėllyer. Marc nuk ishte i sigurt se kjo ėshtė njė ide e mirė, tė kesh njė scientolog si nun pėr fėmijėt, veēanėrisht pasi qė ai dhe Jennifer qė tė dy janė katolik. Por, nė fund Jenn ka arritur ta bindė atė tė pranojė”, ka thėnė njė burim.

Tom, i cili ėshtė baba i dyvjeēares Suri, me gruan e tij Katie Holmes, tashmė i ka qerasur binjakėt me dhurata. Aktori thuhet se ka harxhuar rreth 200 mijė dollarė nė veshje tė dizajnuara pėr pagėzimin pėr Max dhe Emme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Binjakėt e Marc Anthonyt dhe J.Lo udhėtojnė pėr nė Venezuela
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: VIP-
Kėrce tek: