ForumPortalliGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NGJARĖJE E MADHE SHQIPTARE-SHQIPėRIA NĖ EVROPĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shaban cakolli
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 1338
Registration date : 11/08/2007

MesazhTitulli: NGJARĖJE E MADHE SHQIPTARE-SHQIPėRIA NĖ EVROPĖ   Fri Apr 04, 2008 6:45 pm

Pėrshkruani kėtu gėzimin tuaj,pėr Shqipėrinė nė Evropė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
NGJARĖJE E MADHE SHQIPTARE-SHQIPėRIA NĖ EVROPĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Ismet Ramadani:"Harta e shqipėrisė etnike" si shkas...
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 ::  :: Teme e lire-
Kėrce tek: